Świetny Dom W Rzymie Z Wi-Fi

  • 50 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

Świetny Dom W Rzymie Z Wi-Fi może pomieścić do 5 gości, oferując im jacuzzi dla bardziej komfortowego pobytu.

Obiekt w Rzymie oferuje pełnowymiarową kuchnię, a także jadalnię. Dostępne udogodnienia obejmują lodówkę, przybory kuchenne i zmywarkę do naczyń. Restauracja Agriturismo la mucca ballerina, w której serwowane są dania kuchni regionu Lacjum, leży w odległości 20-minutowego spaceru.

Area Archeologica di Veio jest w około 3 km, a Mitreo leży w ciągu około 15 min jazdy od domu wakacyjnego. Dworzec autobusowy Cassia/Labranca znajduje się w odległości kilku przecznic od willi w Rzymie.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Świetny Dom W Rzymie Z Wi-Fi
Gorgeous Home In Roma
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Gorgeous Home In Roma

273 m od nieruchomości
USD 1021 USD 919
za noc
Gorgeous Home In Roma With Private Swimming Pool, Can Be Inside Or Outside
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Gorgeous Home In Roma With Private Swimming Pool, Can Be Inside Or Outside

913 m od nieruchomości
USD 146 USD 131
za noc
Cottages 995 #1
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Cottages 995 #1

1.7 km od nieruchomości
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Rzym-Fiumicino
    35 km

    Stacje kolejowe

    Flaminio Train Station
    11 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Przybory kuchenne

    Odpoczynek

    • Ogród
    • Jacuzzi

    W pokojach

    • Klimatyzacja

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Czujniki dymu

    Zwierzęta

    • Przyjazny zwierzętom

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 16:00 do 20:00
    Wyjazd: do 10:00
    Numer licencjiIT058091B5RZX5CVL4
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Świetny Dom W Rzymie Z Wi-Fi ma kuchnię?
      Tak, Świetny Dom W Rzymie Z Wi-Fi zapewnia pełnowymiarową kuchnię.
    • Dla jakiego typu gości Świetny Dom W Rzymie Z Wi-Fi jest najbardziej idealnym miejscem?
      Wszyscy goście są mile widziani, ale Świetny Dom W Rzymie Z Wi-Fi jest szczególnie preferowana przez gości biznesowych.
    • Czy Świetny Dom W Rzymie Z Wi-Fi jest przyjazna zwierzętom?
      Tak, Świetny Dom W Rzymie Z Wi-Fi jest przyjazna dla zwierząt. Jednak sugerowany jest kontakt wcześniejszy w celu potwierdzenia informacji.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Rzym-Fiumicino
    35 km

    Stacje kolejowe

    Flaminio Train Station
    11 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Świetny Dom W Rzymie Z Wi-Fi

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij